دکتر بشیر علــوی استاد حوزه ودانشگاه

مجمع خیرین در حوزه ها کاری ارزشمـــند وضروری جهت خودکفایی وپشتوانه مالی حوزه هاست ک کاملا به جا وهدفمند میباشد

شناسه خبر : 52238

1396/09/17

تعداد بازدید : 683

مجمع خیرین در حوزه ها کاری ارزشمـــند وضروری جهت خودکفایی وپشتوانه مالی حوزه هاست ک کاملا به جا وهدفمند میباشد
دکتر بشیر علــوی استاد حوزه ودانشگاه از چهره های مطرح وشناخته شده علمــــی استان وی درسال ۱۳۹۳نیزعنوان پژوهشـــــگر برتردر کشور را بخوداختصاص،دادند. ایشان در حال حاضـــر نیز به عنوان مدرس در مدرسه علمیه ریحانة النبی(س) اهرم فعالانه حضور دارند.

دکتر علــوی در مصاحبه ی با کاربر مجمع خیرین مدرسه ریحانة النبی(س)اهرم چنین عنوان نمودند:
مجمع خیرین در حوزه های علمیه خواهران  کاری ارزشمـــند وضروری جهت خودکفایی وپشتوانه مالی حوزه هاست که کاملا به جا وهدفمند میباشد.

ایشان افزودند :بنده بسیارخرسند ومفتخـــرم از اینکه استان بوشهـــر در این امــــر توانسته است پیش قدم و اقدامات به سزایی را داشته باشــــد..
وی علاوه براینکه از عوامل و بانی یان این امـــر تشکر وقدردانی نمودند، متذکـــر شدند مجمع خیّرین با خدمت صادقانه وعملکرد هرچه بهترخود علاوه بر اهداف والایی که دارد میتواند موجب اعتمادسازی مردم نسبت به سیستم بانکداری الکترونیک نیز شود.

وی افزود با وجود مشکلات وتخلفاتی که از سوی سود جویان علیه بانک ها در سالهای اخیر رخ داده است ولی همچنان مردم فهیم ونیکوکار با ارائه مشخصات و شناسه بانکی خود در سامانه خیرین اعتماد ونیت خالصانه خود به حوزه های علمیه را ثابت میکنند که این خود جای سپاس و قدر دانی را دارد..
حرف آخرخیّر نیکوکار:
از درگاه خداوند منان توفیق روز افزون برای بانیان و مسئولین این امر رادارم واز اینکه رشحات امواج دریای بیکـــران الهی شامل بنده حقیرنیز شده است خداوند راشکر گزارم.